Aloe First

Aloe First

Cena: 90.00PLN
TAK

Nawilża, łagodzi skórę, pieczenie, działa bakteriostatycznie. Naturalny płyn na porost włosów.

OPAKOWANIE: 473 ml
Z pompką i obrotową głowicą.

Wspaniale łagodzi, koi i nawilża skórę.
Błyskawicznie likwiduje pieczenie i świąd (np. po ukłuciach owadów).
Wspomaga regenerację skóry oraz procesy gojenia.
Działa bakteriostatycznie i przeciwgrzybiczo.
Znakomity, naturalny płyn na porost włosów.
Idealna „pierwsza pomoc aloesowa” w przypadkach niewielkich uszkodzeń skóry, oparzeń lub podrażnień.

Nazwę tego niezwykle uniwersalnego w zastosowaniu produktu aloesowego można tłumaczyć z języka angielskiego w różny sposób i każdy z nich w pełni oddaje jego przeznaczenie. “Aloe First” oznaczać może “aloes przede wszystkim”   lub   “...na pierwszym miejscu” i jest to zgodne z prawdą, gdyż 78.4 % składu tego produktu to czysty, naturalny miąższ aloesowy.

 

Istnieje jednak i inne tłumaczenie tej nazwy, o czym dobrze wiadomo w coraz liczniejszych domach, gdzie Aloe   First   stawia się na pierwszym miejscu pośród innych preparatów pielęgnacyjnych i służących zdrowiu oraz urodzie skóry.


Dzięki skojarzonemu działaniu miąższu aloesowego z jedenastoma ziołami leczniczymi, alantoiną i propolisem Aloe   First   bywa równie chętnie używany do pielęgnacji cery, skóry całego ciała, włosów, jak i jako preparat pierwszej pomocy. Zawsze pod ręką, zawsze niezawodny, gotów do działania - niezależnie od tego, czy będzie to drobne oparzenie w kuchni, czy zacięcie się przy goleniu, czy też jakaś drobna dziecięca kontuzja przyniesiona wśród łez z podwórka. Warto go zabrać na wakacje, gdyż jego łagodzące działanie przyda się na pewno po zbyt słonecznym dniu albo kiedy pokłują nas komary.


Uwaga: Jeśli   używamy   Aloe   First   jako   preparatu   pierwszej   pomocy, rany zanieczyszczone   np. ziemią   należy   uprzednio   dokładnie   przemyć!

GŁÓWNE SKŁADNIKI:


Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 80%), alantoina, roztwór kitu pszczelego, ekstrakty z ogórecznika, rumianku, eukaliptusa, imbiru, passiflory, szałwii, tymianku, krwawnika pospolitego, nagietka, mniszka lekarskiego i drewna sandałowego.Ogórecznik – wpływa łagodząco i uelastyczniająco na skórę; składnik wielu preparatów pielęgnacyjnych i kosmetycznych.


Rumianek – od stuleci używany do kojenia podrażnień skórnych.


Eukaliptus – znany ze swego działania przeciwzapalnego i bakteriostatycznego; tworzy z aloesem znakomitą spółkę!


Imbir – działa przeciwbólowo oraz oczyszczająco; skojarzony z innymi ziołami, zwiększa efektywność ich działania.


Passiflora – pomaga zwalczyć stany zapalne skóry; używana również w kosmetyce.


Szałwia
– któż z nas nie zna jej jako naparu działającego ściągająco i przeciwzapalnie; pomaga zatrzymać krwawienie.


Tymianek – redukuje pieczenie towarzyszące uszkodzeniom skóry; działa lekko przeciwzapalnie,zapobiega infekcjom bakteryjnym
i grzybiczym.

 

Krwawnik pospolity –od wieków używany jako czynnik zatrzymujący krwawienie; przyspiesza procesy gojenia.


Nagietek – nalewka z kwiatów nagietka znana jest na całym świecie jako znakomite, naturalne remedium przy podrażnieniach skórnych; niezwykle skuteczna w walce z trądzikiem!


Mniszek lekarski – od dawna używany przy kłopotach skórnych ze względu na swe właściwości oczyszczające.


Drewno sandałowe – otrzymywany z niego olejek ma właściwości lekko ściągające i bakteriobójcze; już w starożytności używany był do pielęgnacji skóry.